Filem Sütyen Yıkama Topu
Sütyenleri çamaşır makinesinde bozulmadan yıkamak için geliştirilmiş bir aparattır.

Bir büyük, bir de küçük kafesten oluşan tasarımı ile filem Sütyen Yıkama Topu, bir yandan sütyeninizin çamaşır makinesinin içinde ezilmeden yıkanmasını sağlarken, diğer yandan üzerinde bulunan delikler sayesinde su ve deterjan geçişine imkan tanıyarak elde yıkamaya oranla çok daha iyi temizlik, durulama ve hijyen sağlar.
Çamaşır makinesi ya da kurutucuda kancalar sıklıkla sütyene, diğer çamaşırlardaki fermuarlara, düğme deliklerine, kazaklara ve narin kumaşlara takılarak bu giysileri yırtar.
Sütyenlerde kullanılan metal teller, makinede yıkama ve kurutma aşamasında orijinal şekillerini kaybetmektedir. Zamanla bu teller sütyenin kumaşını yırtarak dışarı çıkarlar. Dışarı çıkmış teller ciltte tahrişe yol açabileceği gibi yıkama esnasında diğer giysilere ve çamaşır makinesine de zarar verebilir.
Yıkama esnasında sütyenin kendisi de diğer çamaşırların arasına karışıp düğüm olur ve çamaşır makinesi boşluklarına girer. Bu durum kuplarda, dolgu malzemelerinde, metal tellerde, kumaşta ve askılarda zarar ve deformasyon oluşmasına neden olur.
Yıkama işlemi tekrarlandıkça sütyenlerin elastikiyeti zamanla azalır. Dolgu malzemesi yumuşak köpükten yapıldıysa bir yere toplanır ve orada kabarıklık oluşturur. Dolgu malzemesi olarak hava, su, jel veya silikon kullanıldıysa dolgu patlayıp akabilir.
Bu tür deformasyonlar bir tişörtün içinden bile görülebilir ve özellikle dar giysiler giyildiğinde, bu giysinin altından sütyenin bozukluğu belli olur. Bu sorunlar sütyen kullanan bayanlar tarafından çok iyi bilinir. Elde yıkamaya son!!!

Filem Sütyen Yıkama Topu ile tüm bu sorunlar çözülebilmektedir

Sütyenlerdeki yıkama tahribatını azaltarak bu şekilde yeni sütyen alma sıklığını düşürür ve tasarruf sağlar.
Sütyenlerinizi çamaşır makinesinde yıkamanıza olanak tanıyarak elde yıkamaya göre çok daha iyi temizlik, durulama ve hijyen sağlamakla beraber zaman ve emek kaybını önler.

Uyarılar:

Filem Sütyen Yıkama Topu ile bir kerede sadece tek bir sütyen yıkanabilir.

Çamaşır makineniz ne kadar dolu olursa, Filem Sütyen Yıkama Topu o kadar iyi sonuç verecektir.

Filem Sütyen Yıkama Topunu boş makineye atmayınız. Çamaşır makinenize aynı anda 3 ten fazla Filem Sütyen Yıkama Topu koymayınız.

En iyi yıkama sonuçları için sütyeninizin etiketinde belirtilmiş olan yıkama sıcaklığı, deterjan önerileri ve bakım kurallarına uyunuz.

Filem Sütyen Yıkama Topunuzu kurutucuya koymadan önce sütyeninizin etiketinde buna karşı bir uyarı olup olmadığını kontrol ediniz.

Dikkat, kurutucudan çıkarılma aşamasında Filem Sütyen Yıkama Topu sıcak olabilir.

http://www.filemfile.com/siparis-formu