Filem File

Filem Fileleri

Firmamız 1995 yılında İstanbul Bayrampaşa ilçesinde tekstil sektöründe imalatçı olarak faaliyetlerine başlamıştır.Çeşitli tekstil ürünleri konusunda imalat çalışmaları gerçekleştiren firmamız ev tekstili ve çeyizlik tekstil ürünleri konusunda çalışmalarını yoğunlaştırarak faaliyetlerine bu alanda devam etme kararı almıştır.

Neden Çeyizlik tekstil ürünleri ve ev tekstili ?

Gerek hitap ettiği müşteri portföyünün beklentilerini, gerekse imalatında kullanılan malzemelerin yüksek kalitede ve hassas bir işçilik ile işlenmesi hususundaki gereken hassasiyeti göstermiş bulunmaktayız.
Günümüzde yüzlerce çeşit, birbirine uyumlu yine yüzlerce renk kombinasyonları ile sürdürdüğümüz üretimimizde modellerimiz ile sektörde ayrı bir yer edinme konumuna gelmiş bulunmaktayız.
Çeşitlerimiz olarak ise farklı desen ve işlemelerimiz, buzdolabı örtüleri, salon mutfak takımları, bohça, hurç setleri, havlu takımları ve peçete, işlemeli sehpa takımları halen imalatını sürdürmekte olduğumuz ürünlerimizin genel başlıklarıdır.

HEDEFLERİMİZ..

Sultangazi' indeki yerimize 2000 yılında geçerek sizlerin alanını ve kapasitemizi artırdık.Ayrıca ürün gamında çeşitlerimizi çoğalttık. Model seçmelerimizde ve renk kombinasyonlarında sizlerin beğenisine yüzlerce ürün sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.
İmalat kalitemizden ödün vermeden, ürün seçenekleri ve modellerimizde beğenileriniz doğrultusunda artışa devam ederek ev tekstil ve çeyizlik tekstil ürünleri konusunda hizmetinize devam etmekteyiz. Parolamız 'Çeyizde Kalite ve Dürüstlük' olduğu gibi amacımız da sizlere her zaman daha iyisini ve güzelini sunabilmek olacaktır.